Atakum Temsilciliğimiz Üyelerimizle Buluştu


0 | | |
| |

Eğitim-Bir-Sen Atakum  İlçe Temsilciliğimizin düzenlediği sene başı Danışma Toplantısı’na çok sayıda sendika üyesi katıldı. Açılış konuşmasını yapan Eğitim-Bir-Sen Atakum Şube Temsilcisi  Bilgen Acar, davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek bizler Eğitim-Bir-Sen olarak öncü medeniyet, güçlü sendika, büyük Türkiye anlayışıyla yola çıktık diyen Acar sendika olarak yapılan çalışmalar hakkında katılımcılara bilgiler aktardı.

Programa katılan Eğitim-Bir-Sen Samsun Şube Başkanı Nejdet Güneysu, “Uzun yola hüküm giymiş, nereye yürüdüğünü bile dava insanları olarak günü birlik hesapların, ucuz düşüncelerin insanları olmamalıyız. Bize verilen her görev bir emanettir. Bize verilen bu emanetleri layığıyla yerine getirmeliyiz. Eğitim-Bir-Sen olarak çevremizi değiştirme gücünde olmalıyız. Kardeşlik içerisinde olmamız gerekir. Bizim türkümüz dünyayı kardeş bilenlerin türküsüdür. Kaostan, kavgadan, fitneden, ideolojik kavgalardan beslenenlerin türküsü değildir. Bunun için birlik halinde olmamız gerektiğinin bilincinde olmalıyız. Samsun'da 18 bin üye ile Memur-Sen'in ve Eğitim-Bir-Sen’in misyon ve vizyonunu en ücra köşelere kadar taşıyoruz. 11 hizmet kolunun tamamında yetkiyi alma başarısını elde ettik. Şimdi bu bayrağı daha ileriye taşıma hedefindeyiz. Yeni hedefimiz ise 1 milyon üyedir. Bunun için tüm gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

Programa Gençlik ve Spor Bakanı Samsun Milletvekili Adayı Akif Çağatay Kılıç,Samsun Millet Vekili ve Millet vekili adayı Hasan Basri Kurt ve Atakum Belediye Başkanı İsak Taşçı katıldı. 

Toplantı yapılan konuşmalar ve yemek ikramlarının ardından son buldu.

Top